Опубліковано у Науково-організаційний відділ
Левицька Леся Михайлівна
Опубліковано у Науково-організаційний відділ
У своїй діяльності Науково-організаційний відділ — далі НОВ — керується вимогами Законів України «Про наукову та науково-технічну діяльність», «Про вищу освіту», постанов та розпоряджень Президії НААН, інших нормативно-інструктивних документів, Статуту інституту, наказів директора, рішень вченої ради.
Функції відділу
- Сприяння (в межах компетенції) виконання на високому науковому рівні фундаментальних досліджень та прикладних розробок, спрямованих на реалізацію пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки України
- Підготовка нормативно-аналітичних матеріалів, що регламентують виконання науково-дослідних робіт на основі відповідних законів України про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки, державних стандартів тощо.
- Аналітико-синтетична обробка звітних матеріалів, поданих науковими та науково-допоміжними підрозділами, і на цій основі підготовка узагальненої інформації про результати науково-дослідної діяльності.
- Підготовка різнобічної науково-технічної та довідкової інформації з питань наукової, науково-організаційної діяльності інституту на запити Президії НААН, а також інших міністерств та відомств України, інших установ тощо (в межах своєї компетентності).
- Розробка внутрішніх проектів щодо організації науково-дослідної роботи в інституті.
- Сприяння участі наукових співробітників інституту у конференціях, семінарах, засіданнях круглих столів, конкурсах, проектах, виставках, фестивалях науки за запрошеннями вітчизняних та закордонних організацій та установ, вищих навчальних закладів тощо (шляхом своєчасного та адресного інформування).
- Організація та здійснення загальноінститутського моніторингу, підготовка аналітичних матеріалів для науково-методичної комісії та Вченої ради Інституту за звітами про моніторинг на рівні ОНП, сприяння узагальненню та поширенню кращих практик в межах Інституту, своєчасному виявленню негативних тенденцій, здійснення допомоги у формуванні самозвітів для акредитації програм і формування фактологічної бази для інституційної акредитації.
Моніторинг на загально інститутському рівні передбачає:
− організацію й аналіз опитувань (анкетувань, оцінювань): здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників інституту з питань організації освітнього процесу за ОНП, якості освітньої програми;
− організацію й аналіз опитувань випускників з питань якості освітніх програм та підготовленості випускників до професійної діяльності.
Опубліковано у Науково-організаційний відділ
Охрін Марія Михайлівна, науковий співробітник
Петтель Ярина Ігорівна, фахівець
Сметана Стефанія Миколаївна, фахівець
Більо Ольга Йосипівна, фахівець