logoISGKR

 

        ІНСТИТУТ  СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ 

            НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ      

               Новини-RSS                                                                                                                                                    Офіційний вебсайт 

Facebook       Youtube  

Новини інституту

Координаційно-методична рада Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН

Координаційно-методична рада Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН

14 липня 2021 р. в Інституті сільського господарства Карпатського регіону НААН у режимі онлайн відбулося засідання координаційно-методичної ради з ПНД 9 «Сталий розвиток Карпатського регіону в умовах реалізації євроінтеграційних пріоритетів».

У засіданні КМР взяли участь наукові співробітники установ-співвиконавців з виконання завдань за ПНД 9 та науковці співробітники Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН. 

Продовжити

Прийомна дослідів

З метою перевірки стану закладки дослідів та ведення первинної документації із додержанням певних правил (своєчасність ведення записів, повнота відомостей про дослід, однотипність записів протягом вегетаційного періоду за роками, достовірність даних ) та їх відповідності до технічних завдань, планів науково-дослідних робіт та робочих програм В Інституті сільського господарства Карпатського регіону 06.07.2021 р. проведено прийомку дослідів.

Продовжити

День фермера «Роль науки в розвитку фермерства»

17 червня 2021 р. на базі Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН відбулися форум та урочисті заходи з нагоди Дня фермера «Роль науки в розвитку фермерства». Даний захід проходив на Демонстраційному полігоні інституту за адресою: вул. Селекційна, 1, с. Ставчани Львівського району Львівської області, на якому представлено
163 сорти сільськогосподарських культур.
Метою демонстрації є показати значення даних культур, які вирощуються в регіоні, сортову гамму, яка поширена на даний час та перспективні сорти, які придатні для вирощування в ґрунтово-кліматичних зонах Карпатського регіону, характеристику кращих сортів, розповсюдження та врожайність в регіоні, їх продовольчу, кормову та іншу цінність.
Демонстраційні посіви сортів потрібні не тільки для показу досягнень селекційної науки, але й аналізу адаптивних особливостей різних генотипів. Багато статистичних методів придатні для аналізу стабільності в різних інтерпретаціях. У більшості випадків для оцінки фенотипової стабільності користуються біометричними методами. Але для адекватного пояснення генотипового прояву стабільності через умови зовнішнього середовища найбільш придатний порівняльний метод. 
У святкуванні дня фермера прийняли участь наукові співробітники інституту, аспіранти та випускники аспірантури минулих років, зокрема Андрій Лихочвор, Марія Матковська, Микола Костюк.

Продовжити

Міжнародна агропромислова виставка «AGRO-2021»

8–11 червня в Києві проходить 33 Міжнародна агропромислова виставка 
«AGRO-2021», в якій Інститут сільського господарства Карпатського регіону 
Національної академії аграрних наук України є безпосереднім учасником. 
Виставка «АГРО-2021» – діловий захід, організований для ознайомлення з 
аграрною промисловістю України як різних державних організацій, установ, 
приватного бізнесу, так і іноземних представництв та асоціацій.
На цій виставці вчені Інституту сільського господарства Карпатського 
регіону НААН представлятимуть Західний міжрегіональний науковий центр з 
його найновішими розробками, науковими програмами та інноваціями.
Очолив делегацію науковців директор інституту кандидат економічних 
наук Олег Федорович Стасів.

Продовжити

Лист підримка Президії Національної академії аграрних наук України

Інститут сільського господарства Карпатського регіону, як головна 
науково-дослідна установа Національної академії аграрних наук України у 
Карпатському регіоні висловлює свою підтримку діяльності Президії 
Національної академії аграрних наук України та президенту НААН 
Гадзалу Я. М.

Продовжити

Прес-реліз 13 травня 2021

13 травня заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний, начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака з представниками туристичних операторів, науковців у сфері туризму, представників постійних комісій з питань історико-культурної спадщини та туризму Львівської обласної ради, представників місцевої влади та туристичного бізнесу відвідали Інститут сільського господарства Карпатського регіону НААН. Зокрема, учасники наради ознайомилися з пам’яткою архітектури національного значення Палацом архієпископів та дендропарком державного значення. Метою такого огляду вказаних об’єктів стало вивчення туристичного потенціалу територій Оброшинської, Пустомитівської та Щирецької ОТГ. В ході перспективи розвитку туризму на вказаних територіях учасники наради висловили ряд цікавих пропозицій, ідей та шляхів розвитку цієї галузі.

Продовжити

Комісія з оцінки суб’єктів племінної справи галузі тваринництва Львівської області

Заступник директора інституту з наукової роботи у тваринництві, кандидат ветеринарних наук Василь Васильович Каплінський 20 квітня 2021 р. взяв участь у роботі комісії з оцінки суб’єктів племінної справи галузі тваринництва Львівської області. Виїзне засідання комісії проходило безпосередньо на території молочної ферми Прикарпаття «Мукко» Стрийського району Львівської області за сприяння та активної участі працівників Департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації.

Продовжити

Координаційно-методична рада Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН

8 квітня 2021 р. в Інституті сільського господарства Карпатського регіону НААН у режимі онлайн відбулося засідання Координаційно-методичної ради Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН з розгляду робочих програм та календарних планів проведення досліджень у 2021 році за програмою наукових досліджень НААН 9 «Сталий розвиток Карпатського регіону в умовах реалізації євроінтеграційних пріоритетів».

У засіданні КМР взяли участь наукові співробітники установ-співвиконавців з виконання завдань за ПНД 9 та науковці співробітники Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН.

Продовжити

ZOOM-конференції на тему: «Проведення весняно-польових робіт та вимоги чинного законодавства при застосуванні засобів захисту рослин в агропромисловому комплексі»

24 березня 2021 р. перший заступник директора з наукової роботи Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН, доктор сільськогосподарських наук Григорій Станіславович Коник, завідувач лабораторії захисту рослин, кандидат сільськогосподарських наук Галина Ярославівна Біловус та провідний науковий співробітник лабораторії захисту рослин, кандидат біологічних наук Катерина Іванівна Яцух взяли участь у ZOOM-конференції на тему: «Проведення весняно-польових робіт та вимоги чинного законодавства при застосуванні засобів захисту рослин в агропромисловому комплексі», організаторами якої є Департамент агропромислового комплексу Львівської ОДА.

Продовжити

Засідання науково- координаційної ради з питань організації діяльності міжрегіональних наукових центрів НААН.

23 березня 2021 р. директор Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН, кандидат економічних наук Олег Федорович Стасів, перший заступник директора з наукової роботи, доктор сільськогосподарських наук Григорій Станіславович Коник, заступник директора з науково-інноваційної діяльності та соціальних питань Микола Володимирович Савка та заступник директора з наукової роботи у тваринництві, кандидат ветеринарних наук Василь Васильович Каплінський взяли участь у відеоконференції (на платформі Zoom) – засіданні науково-координаційної ради з питань організації діяльності міжрегіональних наукових центрів НААН. У порядку денному засідання керівники наукових центрів інформували про стан виконання завдань та перспективи діяльності міжрегіональних наукових центрів НААН.

Продовжити

PrevNext
Інститут сільського господарства Карпатського регіону
Націона́льної акаде́мії агра́рних нау́к України
 вул. Грушевського, 5, с. Оброшине Пустомитівського р-ну Львівської обл., 81115, Україна.
 Тел. +38(032) 239-61-70   Факс +38 (032) 227-97-33   E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.