logoISGKR2

 

        ІНСТИТУТ  СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ 

            НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ      

               Новини-RSS                                                                                                                                                    Офіційний вебсайт 

meta       Youtube  

Історична довідка

Аспірантуру в інституті було відкрито згідно з Постановою Української академії сільськогосподарських наук від 04.04.1951 р., пр. № 9, п. 73. До 2000 р. наукові кадри готувалися з відривом і без відриву від виробництва за дванадцятьма спеціальностями: рослинництво, агрохімія, кормовиробництво і луківництво, селекція і насінництво, фітопатологія, загальне землеробство, мікробіологія, біохімія, розведення  тварин, фізіологія тварин і людини, годівля тварин і технологія кормів та економіка сільського господарства і АПК.

 Після реорганізації інституту з 2000 р. підготовка аспірантів проводиться за п’ятьма спеціальностями: рослинництво, кормовиробництво і луківництво, селекція і насінництво, біохімія, годівля тварин і технологія кормів.

Аспіранти інституту – це випускники Львівського національного аграрного університету, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, Львівського національного університету імені І. Франка, Дрогобицького державного педагогічного університету імені І. Франка.
Навчаючись в аспірантурі, молоді науковці освоюють найновіші методики польових і лабораторних досліджень, беруть участь у конференціях, семінарах, нарадах.
Аспіранти-рослинники проводять свої дослідження на ділянках інституту та Львівського національного аграрного університету, аспіранти спеціальностей тваринницького профілю – у базових господарствах інституту. Дисертаційні роботи є фрагментами фундаментальних і прикладних завдань науково-технічних програм, затверджених Національною академією аграрних наук України.
Аспіранти щорічно відвідують заняття з філософії (лекції та семінари) у Львівському національному університеті імені І. Франка і консультації з іноземної мови у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
З жовтня 1993 р. відповідальною за підготовку наукових кадрів через аспірантуру була Длябога Оксана Романівна, з квітня 2015 р. відповідальною за підготовку наукових кадрів через аспірантуру – Панахид Галина Ярославівна.

Інститут сільського господарства Карпатського регіону
Націона́льної акаде́мії агра́рних нау́к України
 вул. Грушевського, 5, с. Оброшине Львівського р-ну Львівської обл., 81115, Україна.
 Тел. +38(032) 239-61-70   Факс +38 (032) 227-97-33   E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.