logoISGKR2

 

        ІНСТИТУТ  СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ 

            НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ      

               Новини-RSS                                                                                                                                                    Офіційний вебсайт 

meta       Youtube  

Історія інституту

      Інститут сільського господарства Карпатського регіону НААН має більш ніж півстолітню історію. Вона сягає далекого 1945 р., коли, згідно з Постановою Раднаркому СРСР від 21.03.1945 р. № 36-10 і Постановою Раднаркому УРСР від 12.05.1945 р. № 775, було створено Львівську науково-дослідну станцію рільництва з основними напрямами роботи: селекція і насінництво зернових культур, агротехніка і хімізація, кормовиробництво, овочівництво, захист рослин, тваринництво, економіка і організація сільськогосподарського виробництва.

      У червні 1951 р. було засновано Інститут агробіології (філіал Академії наук УРСР), покликаний розширити теоретичну базу агробіологічної науки і вирішувати питання сільськогосподарського виробництва в західних областях України.
     У червні 1956 р. Львівську науково-дослідну станцію рільництва та Інститут агробіології реорганізовано в Науково-дослідний інститут землеробства і тваринництва західних районів УРСР, який у квітні 1992 р. було перейменовано в Інститут землеробства і тваринництва Західного регіону УААН.
     У вересні 1997 р. шляхом об'єднання Інституту землеробства і тваринництва Західного регіону УААН та Інституту фізіології і біохімії тварин УААН було створено Інститут землеробства і біології тварин УААН.
      У квітні 2000 р. Інститут землеробства і біології тварин УААН знову роз'єднано на два інститути – Інститут землеробства і тваринництва Західного регіону УААН з виконанням функцій Львівського регіонального центру наукового забезпечення АПВ та Інститут біології тварин УААН. У червні 2010 р. Українська академія аграрних наук отримала статус  – Національна академія аграрних наук.
     У липні 2011 р. внаслідок приєднання до Інституту землеробства і тваринництва Західного регіону НААН Львівської дослідної станції садівництва Інституту садівництва НААН, Західного науково-дослідного центру інженерії агротехнологічних систем ННЦ «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства НААН», Івано-Франківського, Буковинського, Закарпатського інститутів АПВ та їх дослідних господарств установу перейменовано в Інститут сільського господарства Карпатського регіону НААН.
       З 2019 р. інститут очолює доктор сільськогосподарських наук, доцент, заслужений працівник сільського господарства України Олег Федорович  Стасів. 

 

Інститут сільського господарства Карпатського регіону
Націона́льної акаде́мії агра́рних нау́к України
 вул. Грушевського, 5, с. Оброшине Львівського р-ну Львівської обл., 81115, Україна.
 Тел. +38(032) 239-61-70   Факс +38 (032) 227-97-33   E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.