ІНСТИТУТ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
Новини-RSS Офіційний вебсайт
23 серпня 2019 р. старший науковий співробітник сектора координації випробування та трансферу інновацій, кандидат технічних наук Ореста Володимирівна Бандирська відвідала захід, присвячений проведенню міжнародного форуму «Eassy Business Community» (23‒26 серпня 2019 р.), для ознайомлення з реалізацією проекту «Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластеру «ГорбоГори» на прикладі відпочинкового туристичного бізнескомплексу «Галицька корона», що знаходиться у с. Давидів Львівської області.
У заході взяли участь міжнародні спікери зі США, Німеччини, Ізраїлю, України, Австрії, Швейцарії: Володимир Шаерман – засновник міжнародної бізнес-платформи «Eassy Business Community», Єдуард Кунц, фахівець з побудови планування та формування команди бізнесу, Євгеній Фельде – міжнародний спікер з комунікаційних питань, статистики, правил проведення перемовин та переконань у бізнес-питаннях, грамотної побудови мови зі співрозмовником та впливу певних слів на переконання партнерів під час перемовин, Роман Грень, власник та керівник туристичного комплексу «Галицька корона» та куратор західного напряму бізнес-платформи «Eassy Business Community», розкривав питання мотивації команди.
Участь у обговоренні та пропозиціях щодо співпраці в бізнес-команді брали підприємці Львова та області, українські виробники сільськогосподарської та іншої промислової продукції, медичних виробів, лектори, психологи, біоенергетики.
Щодо розвитку сільського підприємництва регіону, то видно успішну співпрацю органів місцевого самоврядування з бізнесом. Про все можна домовитися, були б фахові кадри, мотивація до роботи та фінансові можливості. Плідна співпраця керівництва Давидівської сільради та вміння, досвід власника та керівника готельного комплексу «Галицька корона» Романа Йосиповича Греня привела до реалізації проекту «Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластера «ГорбоГори».
Цікавим було обговорення створення равликової ферми на базі Давидівської ОТГ, що безумовно заслуговує уваги для переймання досвіду вченими Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН. Умови, потреби, ресурси, персонал – всі ці питання було висвітлено під час обговорення равликового бізнесу в нашому регіоні. Великі перспективи такої діяльності відкривають можливості до детального вивчення та планування досить вдалого бізнесу в наших умовах.