logoISGKR

 

        Інститут сільського господарства Карпатського регіону

             Національної академії аграрних наук України     

               Новини-RSS                                                                                                                                                    Офіційний вебсайт 

Facebook       Youtube  

Кукурудза українського виробництва користується попитом в країнах ЄС

Експорт кукурудзи з України зростає значними темпами. Про це повідомляє інформаційний ресурс agronews.ua із посиланням на аналітиків компанії УкрАгроКонсалт.
У вересні – січні 2018/19 МР Україна експортувала 11,4 млн тонн кукурудзи, що на 74,5% перевищило аналогічний показник минулого сезону (6,5 млн тонн) і на 35,7% середній за п’ять років показник для даного періоду (8,4 млн тонн).
Темпи експорту кукурудзи в лютому 2019 року продовжують зростати і  перевищили обсяги січневого експорту.
За п’ять місяців поточного сезону понад 69% від загального обсягу експорту кукурудзи припало на ринки країн ЄС. Експорт в ЄС збільшився  на 144% до 7,9 млн тонн.
Серед двадцяти європейських країн-імпортерів української кукурудзи найбільші обсяги закупили Іспанія, Нідерланди та Італія.
Китайські споживачі збільшили закупівлю української кукурудзи у вересні – січні 2018/19 МР на 31% до 1 млн тонн проти 814 тис. тонн за аналогічний період минулого сезону.
Також експорт української кукурудзи зріс в напрямку таких ключових ринків як Єгипет і Лівія. Зростання поставок у звітному періоді відзначений в Ліван.
Закупівлю української кукурудзи відновила Індія, а в січні поточного сезону в цю країну було експортовано майже 65 тис. тонн кукурудзи.
Відзначимо, що збільшення обсягів виробництва та переробки кукурудзи аграріями України є одним із результатів політики державної підтримки розвитку АПК.

 {jcomments off}

Інститут сільського господарства Карпатського регіону
Націона́льної акаде́мії агра́рних нау́к України
 вул. Грушевського, 5, с. Оброшине Пустомитівського р-ну Львівської обл., 81115, Україна.
 Тел. +38(032) 239-61-70   Факс +38 (032) 227-97-33   E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.