logoISGKR

 

        Інститут сільського господарства Карпатського регіону

             Національної академії аграрних наук України     

               Новини-RSS                                                                                                                                                    Офіційний вебсайт 

Facebook       Youtube  

КАПЛІНСЬКИЙ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ

КАПЛІНСЬКИЙ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ

КАПЛІНСЬКИЙ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ 

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАУКОВОЇ РОБОТИ У ТВАРИННИЦТВІ,
кандидат ветеринарних наук, старший науковий співробітник

У 1987 р. закінчив ветеринарний факультет Львівського зооветеринарного інституту. Працював ветеринарним лікарем у Волинській області. У квітні 1989 р. був прийнятий на посаду старшого лаборанта лабораторії селекції та розведення великої рогатої худоби Науково-дослідного інституту землеробства і тваринництва Західних районів УРСР. В 1990 р. вступив до аспірантури. З 1994 р. ‒ на посаді наукового співробітника лабораторії відтворення стада інституту.

У 2000 р. захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю ветеринарне акушерство та був прийнятий на посаду старшого наукового співробітника лабораторії генетики та розведення сільськогосподарських тварин Інституту землеробства і біології тварин УААН. З червня цього ж року працював на посаді заступника директора з питань координації і апробації наукових розробок Інституту біології тварин УААН.

У 2008‒2011 рр. працював старшим викладачем кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи, стандартизації та сертифікації Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького.

З 2012 р. та на даний час Каплінський Василь Васильович працює на посаді заступника директора інституту з наукової роботи у тваринництві, а також є керівником завдання ПНД 35 «Фізіологія і біохімія живлення, високої резистентності та продуктивності тварин»,голова науково-методичної комісії відділення тваринництва та член Вченої ради інституту.

У 2016 р. йому присвоєно вчене звання старшого наукового співробітника. Член редколегії міжвідомчого тематичного наукового збірника «Передгірне та гірське землеробство і тваринництво». 

Інститут сільського господарства Карпатського регіону
Націона́льної акаде́мії агра́рних нау́к України
 вул. Грушевського, 5, с. Оброшине Пустомитівського р-ну Львівської обл., 81115, Україна.
 Тел. +38(032) 239-61-70   Факс +38 (032) 227-97-33   E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.