logoISGKR

 

        Інститут сільського господарства Карпатського регіону

             Національної академії аграрних наук України     

               Новини-RSS                                                                                                                                                    Офіційний веб-сайт 

Діяльність ради молодих вчених Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН

  У своїй діяльності рада молодих вчених керується чинним законодавством України, нормативними документами НААН України, Статутом інституту і Положенням про раду молодих вчених.

Центральним заходом діяльності ради є проведення щорічних всеукраїнських науково-практичних конференцій молодих вчених «Актуальні проблеми агропромислового виробництва України», метою яких є обмін досвідом, науковими і практичними досягненнями, а також вирішення ряду актуальних проблем агропромислового комплексу України, зокрема підвищення рівня її конкурентоспроможності на світовому ринку, перспективний розвиток і координація зусиль вчених у таких напрямах, що забезпечують раціональну структуру земельних угідь, принципи застосування добрив, запровадження високопродуктивних сівозмін, систем обробітку ґрунту, захисту рослин, технології ведення кормовиробництва і вирощування сільськогосподарських культур, селекції та насінництва, розробку наукових основ ведення галузі тваринництва, зростання рівня наукоємності технологій виробництва і заготівлі високоефективних, збалансованих кормів, запровадження раціональних диференційованих систем та норм годівлі для підвищення продуктивності сільськогосподарських тварин і птиці та нарощування поголів'я, аналіз ринку сільськогосподарської продукції в Карпатському регіоні.

Такі заходи дають молодим вченим можливість поліпшити рівень своєї теоретичної та практичної підготовки, відпрацювати техніку викладання доповіді, а також вміння відстоювати й аргументовано захищати свої наукові здобутки серед широкого кола колег. Набуті на зборах навики молоді вчені використовують у своїй подальшій діяльності.

У листопаді 2012 р. за ініціативи ради молодих вчених відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Актуальні проблеми агропромислового виробництва України». За результатами заходу видано збірник  тез доповідей учасників конференції.

У 2013 р. відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Актуальні проблеми агропромислового виробництва України». На засіданні конференції після підведення підсумків її роботи було ухвалено рішення про відзначення грамотами за кращі доповіді таких молодих вчених: Гливу В. В., Воробель М. І., Рудавську Н. М. та Височанську Л. Й.

У листопаді 2014 р. проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених «Актуальні проблеми агропромислового виробництва України». У роботі конференції взяли участь 55 молодих науковців та аспірантів, представники науково-дослідних установ, аграрних вищих навчальних закладів. За доповідями учасників конференції опубліковано збірник тез. Найкращі доповіді молодих вчених нагородили грошовою премією – Кобиренко Ю. О., Дицьо О. В., Войтенка Є. Г.

За останні роки молоді вчені інституту брали участь у конкурсі «За кращу наукову доповідь молодого вченого НААН з фундаментальних і прикладних досліджень».

За результатами досліджень молодих вчених у 2014 р. захищено та підтверджено дипломами кандидата наук 3 дисертаційні роботи, також 4 дисертації подано до захисту.

Основною діяльністю на сьогоднішній час є: представлення інтересів і захист прав наукової молоді за різними аспектами професійної діяльності на вчених радах та у дирекції інституту, за дорученням вченої ради інституту висувати кандидатури на здобуття (присудження) премій, стипендій та грантів для молодих науковців, за підтримки дирекції інституту організовуються та проводяться конференції молодих вчених для обговорення сучасних досягнень у галузі сільського господарства та поширення зв’язків молодих вчених інституту з науковою молоддю України та світу, інформування молодих вчених про наукові заходи (конференції, конгреси, з'їзди, семінари, симпозіуми, наради тощо), що проводяться в інституті та за його межами. Молоді вчені інституту проводять апробацію та впровадження своїх наукових розробок у дослідних та базових господарствах, відвідують сільськогосподарські підприємства з різним рівнем ресурсного забезпечення для виявлення їх найбільш гострих потреб та подальшого їх вирішення у своїх наукових роботах. Молоді вчені є авторами та співавторами численних статей, практичних і методичних рекомендацій, монографій, патентів тощо.

{jcomments off}

Поділитися

Інститут сільського господарства Карпатського регіону
Націона́льної акаде́мії агра́рних нау́к України
 вул. Грушевського, 5, с. Оброшине Пустомитівського р-ну Львівської обл., 81115, Україна.
 Тел. +38(032) 239-61-70   Факс +38 (032) 227-97-33   E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Для користувачів

Увійдіть або зареєструйтеся