logoISGKR

 

        Інститут сільського господарства Карпатського регіону

             Національної академії аграрних наук України     

               Новини-RSS                                                                                                                                                    Офіційний вебсайт 

Facebook       Youtube  

В Україні динамічно зростає заробітна плата в харчовій промисловості та сільському господарстві

За підсумками 2018 року середньомісячна заробітна плата у сільському господарстві склала 7 166 грн (у розрахунку на одного штатного працівника), що на 24,4% більше ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.
Позитивну динаміку зростання  заробітної плати продемонстрували також у харчовій промисловості. Так, середня заробітна плата у 2018 році склала 8 338 грн, що на 23,4% більше ніж за відповідний період 2017 року.
Відзначимо, що державна політика в Україні протягом останніх років орієнтується на підвищення соціальних стандартів життя і добробуту населення, зокрема шляхом створення системи стимулів для бізнесу в галузях національного господарства в яких відбувається підвищення заробітної плати працівників.
{jcomments off}
Інститут сільського господарства Карпатського регіону
Націона́льної акаде́мії агра́рних нау́к України
 вул. Грушевського, 5, с. Оброшине Пустомитівського р-ну Львівської обл., 81115, Україна.
 Тел. +38(032) 239-61-70   Факс +38 (032) 227-97-33   E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.