logoISGKR

 

        Інститут сільського господарства Карпатського регіону

             Національної академії аграрних наук України     

               Новини-RSS                                                                                                                                                    Офіційний вебсайт 

Facebook       Youtube  

У 2018 році аграрії України отримали близько 4 млрд грн. держпідтримки

У  2018 році в аграрну галузь надійшло в різних форматах близько 4 млрд грн держпідтримки. Про це повідомляє інформаційний ресурс agro-business.com.ua із посиланням на в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка.
У кінці року ще 2 млрд грн були акумульовані і передані на інші напрямки, в першу чергу на соціальні виплати та виплати за зовнішніми позиками. Сільське господарство не в унікальній ситуації, такий перерозподіл відбувся і за іншими видатковими статтями держбюджету.
Капітальні інвестиції в аграрний сектор України в січні-вересні 2018 року склали 60 млрд. грн. Понад 45 млрд.грн припало безпосередньо на сільське господарство і половина цих коштів припадає на проекти в галузі тваринництва, а саме на проекти з будівництва ферм для розведення великої рогатої худоби. Крім того в 2018 році на 80% – до 15 млрд грн збільшилися інвестиції в виробництво дитячого харчування і в молокопереробну промисловість.
Відзначимо, що державна політика підтримки розвитку АПК демонструє свою ефективність  і це дозволяє Україні займати потужні позиції на світовому ринку продовольчих товарів.
{jcomments off}
Інститут сільського господарства Карпатського регіону
Націона́льної акаде́мії агра́рних нау́к України
 вул. Грушевського, 5, с. Оброшине Пустомитівського р-ну Львівської обл., 81115, Україна.
 Тел. +38(032) 239-61-70   Факс +38 (032) 227-97-33   E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.