logoISGKR

 

        Інститут сільського господарства Карпатського регіону

             Національної академії аграрних наук України     

               Новини-RSS                                                                                                                                                    Офіційний вебсайт 

Частка агропромислового комплексу у ВВП України зростає

У 2018 році частка агропромислового комплексу у ВВП України зросте на 0,5% і  досягне 10,7%. Про це повідомляє Мінагрополітики.
За січень-вересень 2018 року в АПК інвестували 60 млрд гривень, з яких понад 45 млрд гривень було направлено в галузі сільського господарства.
Інвестиції, що вкладалися у рослинництво, в основному спрямовувалися на будівництво елеваторів та потужностей для зберігання сільськогосподарських культур. Капіталовкладення у тваринництво дозволило  запустити нові ферми для розведення великої рогатої худоби та свиней. Крім того, рекордний за всі роки урожай забезпечив надходження валютної виручки від експорту агропродукції.
Відзначимо, що безпрецедентно істотна державна фінансова підтримка агровиробників України протягом останніх років дозволила суттєво підвищити зайнятість сільського населення і технологічно модернізувати галузеве виробництво у фермерських господарствах.
{jcomments off}
Інститут сільського господарства Карпатського регіону
Націона́льної акаде́мії агра́рних нау́к України
 вул. Грушевського, 5, с. Оброшине Пустомитівського р-ну Львівської обл., 81115, Україна.
 Тел. +38(032) 239-61-70   Факс +38 (032) 227-97-33   E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.