logoISGKR

 

        Інститут сільського господарства Карпатського регіону

             Національної академії аграрних наук України     

               Новини-RSS                                                                                                                                                    Офіційний вебсайт 

Агровиробники України збільшили обсяги виробництва продукції на 8 %

Виробництво сільськогосподарської продукції в Україні в січні-листопаді 2018 р. зросло на 8,2% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Про це повідомляє Держстат України.
Сільськогосподарські підприємства в цьому році збільшили виробництво продукції на 13,4%, а господарства населення - на 2%. Позитивну динаміку забезпечили виробники продукції рослинництва і тваринництва.
Виробництво рослинницької продукції за 11 місяців 2018 року  зросло на 11,2% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Зростання виробництва цієї продукції на сільгосппідприємствах склало 16,5%, а в господарствах населення - 2,9%.
У той же час, виробництво тваринницької продукції за січень-листопад збільшилося на 0,4%. При цьому на сільгосппідприємствах цей показник збільшився на 2,9%.
Відзначимо, що державна політика в Україні орієнтується на підтримку національних виробників з метою розширення виробництва і впровадження сучасних технологій.
{jcomments off}
Інститут сільського господарства Карпатського регіону
Націона́льної акаде́мії агра́рних нау́к України
 вул. Грушевського, 5, с. Оброшине Пустомитівського р-ну Львівської обл., 81115, Україна.
 Тел. +38(032) 239-61-70   Факс +38 (032) 227-97-33   E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.