logoISGKR

 

        Інститут сільського господарства Карпатського регіону

             Національної академії аграрних наук України     

               Новини-RSS                                                                                                                                                    Офіційний веб-сайт 

Українські виробники збільшують поставки часнику на зовнішній ринок

За перші 9 місяців 2018 року експорт часнику з України виріс в 2,5 рази по відношенню до аналогічного періоду минулого року і більш ніж в три рази по відношенню до 2017 року. Про це повідомляє інформаційний ресурс EastFruit.
Найбільшим покупцем українського часнику є Латвія, на яку припадає майже 40% експорту в 2018 році. Далі йдуть: Польща, Естонія та Грузія.
Естонія і Грузія є новими ринками збуту - до 2018 року вони практично не купували український часник. Новим ринку збуту для часнику в 2018 році стала і Австрія.
На країни ЄС припадало 85% всього експорту часнику, близько 11% експортовано в Грузію, 3% - в Білорусь і близько 1% - до Канади.
Відзначимо, що завдяки заходам державної аграрної політики протягом останніх років сільськогосподарські виробники суттєво розширили промислові площі під посадкою часнику в Україні.
{jcomments off}

Поділитися

Інститут сільського господарства Карпатського регіону
Націона́льної акаде́мії агра́рних нау́к України
 вул. Грушевського, 5, с. Оброшине Пустомитівського р-ну Львівської обл., 81115, Україна.
 Тел. +38(032) 239-61-70   Факс +38 (032) 227-97-33   E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.