logoISGKR

 

 

        Інститут сільського господарства Карпатського регіону

             Національної академії аграрних наук України     

                                                                                                                                                                                            Офіційний веб-сайт 

 

Інститут сільського господарства

Карпатського регіону НААН

є  головною науково-дослідною установою у Карпатському регіоні з вирішення актуальних питань теорії і практики галузей землеробства, рослинництва, кормовиробництва, тваринництва, наукового вирішення проблем механізації, електрифікації, автоматизації сільськогосподарського виробництва, впровадження у виробництво досягнень науки, техніки, вітчизняного та зарубіжного досвіду сільськогосподарським установам, підприємствам, кооперативам, фермерам, та наукового забезпечення розробки і реалізації зональних та регіональних програм інноваційного розвитку АПК.

  • Головна
 
 
 

НЕ ДРУЖИ З КІСІЛЬОВИМ!

23-05-2018 Hits:7 Актуальні новини admin - avatar admin

Шановне товариство, ми тут зробили ролик, щоб привернути увагу до проблеми поширення фейків. А характерним фейкометом є Кісільов:)....Дуже прошу долучитися до поширення:)  

Read more

Британський Уряд активно підтримує ідею розвитку відносин та торгівлі між Україною та Британією.

21-05-2018 Hits:9 Актуальні новини admin - avatar admin

Україна пропонує найкращі можливості для конкурентоспроможного випуску продукції в цій частині світу, навіть кращі ніж в Китаї -глава компанії Head під час зустрічі з Президентом

Read more

У 2018 році вперше у зведеному державному бюджеті частка місцевих бюджетів становить 51%.

21-05-2018 Hits:7 Актуальні новини admin - avatar admin

У 2018 році вперше у зведеному державному бюджеті частка місцевих  бюджетів становить  51%. Державний бюджет збільшився більше ніж в 2 рази, а місцеві бюджети зросли в 3-4 рази, бюджети розвитку у 5-7 разів, а деінде в 12 разів за 3,5 роки – зазначив Петро Порошенко про реформу децентралізації.

Read more

Велика президентська програма із реформування сільської медицини стартувала в Україні.

21-05-2018 Hits:6 Актуальні новини admin - avatar admin

Сільську амбулаторію зі службовим житлом за моделлю телемедицини відкрито в селі Боденьки Київської області. За словами Президента Петра Порошенка, інформація про пацієнта далі надходитиме до медичного хабу або в район, де лікар вже прочитає кардіограму, проаналізує необхідні дані, побачить симптоми, а якщо потрібно зв’яжеться із обласним центром чи Києвом, залучить спеціалістів і поставить якісний діагноз. Це дозволить зберегти «платинові чи золоті хвилини і години». Бо в більшості випадків медична допомога, яка буде надана протягом першої години часто-густо рятує життя. Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон зазначила, що сьогоднішнє відкриття ФАПу дуже важливе. «Ми це зробили разом. Франція, яка підтримує Україну. Французький архітектор, який створив цей проект», - зазначила вона, додавши, що весь проект був реалізований за один рік.  

Read more

У Львові танцями і мистецтвом закликали «порізати інформаційні пута Московії»

14-05-2018 Hits:20 Актуальні новини admin - avatar admin

  Сьогодні, 11 травня, у Львові на площі Ринок відбувся мистецький перформанс «Ріжу інформаційні пута Московії». Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK. Акцію організував новостворений Громадський рух інформаційного захисту. Мистецький перформанс складався із танцювального номера, після якого танцюристки порвали листочки, на яких писало: «Кремлівська пропаганда – фейк і брехня». Засновниця Громадського руху інформаційного захисту Софія Федина зазначила, що захід має на меті привернути увагу громадськості до проблеми російської пропаганди, яка активно створюється проросійськими ЗМІ.

Read more
Загальнодоступна група

 

Поділитися

Інститут сільського господарства Карпатського регіону
Націона́льної акаде́мії агра́рних нау́к України
 вул. Грушевського, 5, с. Оброшине Пустомитівського р-ну Львівської обл., 81115, Україна.
 Тел. +38(032) 239-61-70   Факс +38 (032) 227-97-33   E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Для користувачів

Увійдіть або зареєструйтеся